Wybieramy nowoczesne hokery! 

Do każdej kuchni warto wprowadzić niebanalne rozwiązania. Dzięki nim pomieszczenie nabierze ciekawego charakteru. Wśród propozycji, które bez wątpienia warto rozważyć, znajdują się hokery. Większości z nas kojarzą się one z barami i pubami. Tymczasem doskonale sprawdzają się również w naszych kuchniach. To bez wątpienia meble designerskie, które przypadną do gustu każdemu, kto ceni niebanalne rozwiązania.

Aby zastosowanie hokerów w ogóle miało sens, należy w kuchni wykonać klasyczną wyspę lub barek. Hokery nie zastąpią bowiem krzeseł, które umieszczamy przy stole. Wykonanie wyspy czy barku nie jest trudne i nie pochłonie gigantycznych pieniędzy. Każdy, kto chce mieć w swojej kuchni hokery powinien więc postawić również na ten element architektury pomieszczenia kuchennego.

Stal i ekoskóra, czyli coś dla ceniących luksus

Hokery, które wykonane zostały z połączenia stali z ekoskórą to wybór dla osób ceniących elegancję i lubiących w swoim mieszkaniu poczuć chociaż delikatny powiew luksusu. Niewątpliwą zaletą tych hokerów jest niezwykle wygodne i komfortowe siedzisko, które sprawia, że na hokerze można spędzić naprawdę długie godziny, nie narzekając na brak wygody.

designerskie fotele do mieszkania

designerskie fotele

Designerski hoker dla ceniących nowoczesność

We wnętrzach naszych mieszkań coraz częściej można dostrzec meble nowoczesne. Dokładnie taki jest zaprezentowany hoker. To idealny wybór do kuchni nowoczesnej i awangardowej. Uwagę przykuwa tu nie tylko intensywny kolor, ale również wyjątkowo ciekawa forma, która sprawia, że koło takiego hokera nie da się przejść obojętnie.

nowoczesne meble do mieszkania

nowoczesne meble

Nowoczesny transparentny hoker dla ceniących minimalizm

Taki hoker to idealny wybór dla tych wszystkich, którzy niestety nie posiadają kuchni o wielkiej powierzchni. Przezroczysty materiał sprawia, że hoker staje się jakby niewidoczny. Nie zajmuje przestrzeni i dodaje jej lekkości. Niewątpliwym plusem jest jego nowoczesny design, który sprawia, że to mebel idealnie wpisujący się w obowiązujące aktualnie trendy.

nowoczesne hokery do jadalni

nowoczesne hokery

Wygodny hoker z oparciem

Niby klasyczna forma, niby podobny do zwykłego krzesła, a jednak naprawdę wyjątkowy i zasługujący na uwagę. Ten hoker doskonale sprawdzi się zarówno w kuchniach klasycznych, nawet rustykalnych, jak i tych nowoczesnych, w których królują meble wyróżniające się albo nowoczesną linią, albo nowoczesnym materiałem. Niewątpliwym plusem tego modelu jest duże oparcie, które sprawia, że hoker przypomina krzesło. Jednocześnie pozwala usiąść wygodnie, co sprawia, że można spędzić na nim długie godziny, popijając drinki, rozmawiając lub konsumując coś pysznego.

klasyczne meble do mieszkania

klasyczne meble

Hokery to siedziska kojarzące się nam z barami i pubami. Tymczasem okazuje się, że doskonale sprawdzają się również w naszych mieszkaniach. Idealnym na nie miejscem jest kuchnia z wyspą lub barkiem. Hoker wprowadza powiew nowoczesności i oryginalności. Wybór hokerów jest dzisiaj tak ogromny, że bez trudu można znaleźć model idealnie dostosowany do własnego gustu.