Krzesła Eiffel Wood Arm – do jakich wnętrz pasują?

W historii wzornictwa przemysłowego znajdziemy wiele kultowych modeli stołów, lamp czy przedmiotów codziennego użytku. Wśród nich zaszczytne miejsce zajmują również krzesła – do jednego z najbardziej rozpoznawalnych obiektów do siedzenia zalicza się DAW, znany także pod nazwą. Eiffel Wood Arm. Czym się wyróżnia i do jakich wnętrz pasuje? Dlaczego warto zainwestować w te designerskie meble i jak je wkomponować w aranżację salonu lub pokoju?

Krzesło Eiffel Wood Arm – designerskie meble w Twoim domu!

Jeden z najbardziej znanych na świecie mebli powstał w 1950 roku – za jego projekt odpowiedzialne jest najsłynniejsze małżeństwo w historii wzornictwa, Ray i Charles Eames. Krzesło DAW zadebiutowało podczas organizowanego przez nowojorskie muzeum MoMa konkursu Low Cost Furniture Design: jego celem było wyłonienie tanich, dostępnych i nowoczesnych mebli, których po II wojnie światowej bardzo brakowało w amerykańskich domach. Choć państwo Eames konkursu nie wygrali, zamysł konkursu udało się zrealizować, a modele Eiffel Wood Arm inspirowane DAW stały się jednymi z najpopularniejszych krzeseł na świecie. Co więcej, można go spotkać nie tylko w prywatnych lokalach, ale i w miejscach publicznych – okazało się, że te nowoczesne meble mogą być także używane jako krzesła stadionowe lub służyć jako ławeczki w miejscach publicznych.

Jakie krzesła do mieszkania wybrać?

Modny design czy funkcjonalność – co jest ważniejsze? W przypadku krzeseł liczy się i jedno, i drugie: meble przeznaczone do siedzenia muszą być estetyczne i ciekawe, ale również ergonomiczne. Model Eiffel Wood Arm łączy w sobie obie te cechy i sprawia, że każde wnętrze momentalnie zyskuje stylowego charakteru! Bez względu na to, czy stoi samo, przy stole czy obok biurka, prezentuje się naprawdę wyjątkowo. Jeśli chcesz wyposażyć swoje mieszkanie w stylowy i ciekawy sposób, z pewnością będzie to dobry wybór. Model Eiffel Wood Arm inspirowany DAW od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród miłośników wzornictwa przemysłowego – to mebel, który idealnie wpasowuje się w każde wnętrze i dodaje mu wyjątkowego, nowoczesnego charakteru.

Niedrogie, designerskie krzesła Eiffel Wood Arm sprawdzają się w wielu miejscach w domu lub w lokalu użytkowym. Ich wyjątkowy, ergonomiczny kształt sprawia, że doskonale prezentują się zarówno w surowych, industrialnych przestrzeniach, jak i w tych o klasycznym wykończeniu. Te meble bardzo dobrze sprawdzają się w codziennym użytkowaniu: są niewielkie, lekkie i bardzo wygodne w eksploatacji. Stabilne wykonanie sprawia, że Eiffel Wood Arm jest doskonałym krzesłem do kuchni, salonu lub pokoju – w każdym z tych pomieszczeń prezentuje się wyjątkowo i stylowo. Choć najlepiej wygląda w klasycznej bieli, można również wybrać jego wielobarwną wersję: dzięki niej zyska optymistycznego, radosnego charakteru. Co więcej, pozwala także na stworzenie wielu aranżacji pomieszczenia: jeśli więc szukasz wyjątkowego, ale minimalistycznego mebla do swojego wnętrza, krzesła Eiffel Wood Arm spiszą się na medal!