Designerskie fotele dla wymagających

Czy fotel może odgrywać główną rolę w wystroju naszego salonu? Jak najbardziej, jeśli tylko zdecydujemy się na designerskie meble. W dzisiejszych czasach mamy do dyspozycji naprawdę szeroki wybór, dzięki czemu nawet najbardziej wybredny klient znajdzie coś dla siebie. Producenci oferują nam meble o niebanalnej kolorystyce, które niejednokrotnie zachwycają oryginalnym, nieregularnym kształtem. Warto zaznaczyć, że nie są to propozycje wyłącznie do nowoczesnych wnętrz – atrakcyjne fotele bardzo dobrze sprawdzą się nawet w klasycznych aranżacjach, jeśli tylko uda nam się dostosować ich design do pozostałych mebli.

Niebanalna odsłona foteli

Projektanci coraz częściej proponują nam bardzo oryginalne meble, obok których nie można przejść obojętnie. Dowodem na potwierdzenie tej tezy jest chociażby fotel w formie czerwonych ust.

designerski fotel do salonu

oryginalny fotel

Taki mebel doskonale ożywi nawet najnudniejszą aranżację, ale jednocześnie zagwarantuje stuprocentową wygodę. Specyficzny kształt sprawia, że można na nim usiąść w dowolny sposób. Mebel jest jednocześnie bardzo wytrzymały, stworzony na bazie poliuretanowo-drewnianej konstrukcji. Warto zauważyć, że nowoczesne meble często czerpią z trendów z lat siedemdziesiątych czy sześćdziesiątych. Przykładem takiej inspiracji są fotele w kształcie kuli.

oryginalny fotel do salonu

nowoczesny fotel

Obecnie są one dostępne w najróżniejszych kolorach, dzięki czemu z łatwością można wybrać propozycje dostosowane do konkretnej aranżacji salonu czy sypialni. W standardowej odsłonie są to meble w białej lub czarnej obudowie, których wnętrze jest utrzymane w soczystej kolorystyce.

Postaw na wygodę!

Designerskie fotele mogą jednocześnie być kwintesencją wygody. Warto zwrócić uwagę na modele z praktycznymi podnóżkami, które przypadną do gustu najbardziej wybrednym konsumentom. Oczywiście zarówno fotel, jak i podnóżek są utrzymane w tej samej stylistyce.

fotel do salonu

designerski fotel

Nierzadko zostają one obłożone miękką, oddychającą skórą, której nie można odmówić walorów estetycznych. Fotele są wyprofilowane w taki sposób, aby zagwarantować pełen komfort. Można się na nich swobodnie oprzeć, oddając się błogiemu odpoczynkowi. Jeśli jednak ktoś szuka mebli o nieco mniejszych gabarytach, może zdecydować się na fotele o kwadratowej formie, obłożone delikatną i jednocześnie trwałą skórą.

ekskluzywne fotele do salonu

wygodne fotele

Takie modele nawiązują do kultowych mebli z pierwszej połowy dwudziestego wieku, stając się prawdziwą, designerską ozdobą. Są one dostępne w najróżniejszych odsłonach kolorystycznych, w tym w klasycznych odcieniach czerni i brązu. Kwadratowe fotele wyróżniają się wysokimi oparciami, które wpływają na komfort wypoczynku.

Niebanalne fotele to strzał w dziesiątkę dla osób, które cenią sobie nowoczesne aranżacje wnętrz. Warto skusić się na taki mebel, aby dzięki temu ożywić wystrój danego pomieszczenia. Jednocześnie należy pamiętać, aby kolorystyka foteli była jak najlepiej dopasowana do całej aranżacji salonu bądź sypialni. Możemy zdecydować się na łączenie wielu stylów, zestawiając nowoczesne fotele z bardziej klasycznymi sprzętami – wszystko zależy od naszych preferencji.

designerskie fotele do salonu

nowoczesne fotele