Designerskie akcesoria

Urządzając własne mieszkanie, warto zrobić wszystko, aby było ono miejscem ciekawym, interesującym i przede wszystkim pozbawionym nudy. Z pewnością pomogą nam w tym designerskie akcesoria, których wybór jest obecnie naprawdę duży. Na co postawić? Co kupić? Co sprawdzi się w stylowych domach, których właściciele znają się na najnowszych trendach?

Zegar ścienny w stylu Vintage

zegar ścienny w stylu Vintage

designerski zegar ścienny

Styl Vintage jest dzisiaj niezwykle popularny. Do tego, co już było chętnie wracamy nie tylko w ubiorze. Również we wnętrzach stawiamy na akcesoria nawiązujące do minionych epok. Zegar w stylu Vintage doskonale sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Może być ozdobą kuchni, salonu, a nawet sypialni. Warto umieścić go w wyraźnie widocznym miejscu – takie cacko szkoda bowiem ukrywać.

Gazetnik

To obowiązkowy element wyposażenia wnętrza każdego miłośnika prasy. Gazetniki sprawdzają się zarówno w przypadku gazet codziennych, jak i periodyków ukazujących się co jakiś czas. Ten o prostej, wręcz ascetycznej formie idealnie będzie prezentował się w przypadku wnętrz nieco surowych, w których dominuje nowoczesność.

gazetniki do mieszkania

nowoczesny gazetnik

Stojak na biżuterię w kształcie drzewka

Chętnie kupi go każda miłośniczka pierścionków, bransoletek, wisiorków. Pozwoli na utrzymanie bez trudu porządku w swojej kolekcji biżuterii. Do tego prezentuje się naprawdę stylowo. Będzie stanowił doskonałą ozdobę każdej kobiecej toaletki.

stojak na biżuterię w kształcie drzewka

stylowy stojak na biżuterię

Wieszak na klucze

Ile razy każdemu z nas zdarzyło się odłożyć gdzieś klucze i o nich zapomnieć? Z pewnością nie raz! Teraz problem ten można rozwiązać! Wystarczy postawić na stylowy wieszak na klucze, który doskonale sprawdzi się zarówno w kuchni, jak i przedpokoju. Ciekawa forma – napis „klucze” – przykuwa wzrok. Rzucając się w oczy, nie pozwala o sobie zapomnieć. Dzięki temu klucze już zawsze znajdą się na swoim miejscu.

 wieszak na klucze do mieszkania

stylowy wieszak na klucze

Patera na owoce

Miłośnicy owoców ceniący sobie nowoczesne wnętrza i designerskie dodatki powinni postawić na tę ciekawą w formie paterę. Umieścić można w niej jabłka, pomarańcze, banany, gruszki, mandarynki – wszystko na co tylko aktualnie mamy ochotę! Patera wykonana jest z polerowanego aluminium, które jest odporne na działanie czasu, a jednocześnie naprawdę pięknie się prezentuje. To idealna propozycja dla osób, które mają wysublimowany gust!

 patera na owoce do kuchni

designerska patera na owoce

Oryginalny dywan

Przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom słowa pisanego, którzy cenią sobie oryginalne elementy wystroju wnętrz. Charakterystyczny wzór sprawia, że dywan najlepiej prezentuje się w prostych, nowoczesnych, ascetycznych wnętrzach, podkreślając ich charakter. Bardzo silnie przykuwa wzrok – nie można przejść obok niego obojętnie. To strzał w dziesiątkę dla tych, którzy nie chcą, aby w ich mieszkaniu wiało nudą.

dywan do salonu

oryginalny dywan

Wybór designerskich akcesoriów jest dzisiaj naprawdę ogromny. Znaleźć można ciekawe zegary, dywany, wieszaki, a nawet meble. Każdy miłośnik oryginalności w urządzaniu wnętrz ma więc szansę na to, aby znaleźć coś, co odpowiadać będzie jego preferencjom i upodobaniom.